Co to za warsztaty?

Animuj WarszawęWarsztaty filmu animowanego to wspaniała okazja, aby wypowiedzieć się w dynamicznym medium filmu. Filmowcy amatorzy na warsztatach poznają historię filmu animowanego, podstawy jego powstawania, nauczą się jak budować scenariusz i własnoręcznie wykonają scenografię i bohaterów. A na koniec animują wybraną przez siebie opowieść.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty podczas festiwalu TindirindisAnimacja stanowi ciekawe wyzwanie dla artystów w każdym wieku. Dorosły człowiek może odkryć w niej nowy sposób wyrażenia swoich poglądów, i opowiedzenia historii za pomocą medium, które łączy w sobie wiele różnych dziedzin sztuki, a zatem umożliwia stworzenie naprawdę złożonego dzieła. Z kolei dzieci za pomocą animacji ożywią świat swojej wyobraźni, i odkryją zupełnie nową możliwość wyrażenia własnego twórczego wnętrza.

 

 

 

 

 
 

 

 

 
Animuj WarszawęKlasyczna animacja poklatkowa jest, w przeciwieństwie do animacji cyfrowej, wykonywana ręcznie. Należą do niej takie ciekawe techniki jak: animacja plasteliny, wycinanka, rysunek, piksilacja (animacja aktora), lalka, i wiele, wiele innych. Trudno wymienić wszystkie techniki dla medium, które nie zna granic!

Podobnie i warsztaty, które proponujemy, mogą dostosować się do potrzeb i wymagań uczestników. Filmy mogą być dziełem grupowym, lub indywidualnym, a wybór techniki zależy od uczestników.

 

 

 

 

 

 

 

 
Warsztaty w Muzeum Zabawek w Kielcach

Dotąd z powodzeniem nasza ekipa organizowała warsztaty animacji trwające jeden dzień, jak i inne, trwające ponad tydzień. Pracowaliśmy z dziećmi w wieku szkolnym, nastolatkami, a także dorosłymi. Najmłodszy uczestnik warsztatów miał sześć lat, a najstarszy zbliżał się do sześćdziesiątki.
 
Jeździmy po całej Polsce! 
Zadzwoń lub napisz, i dowiedz się więcej!

email: warsztaty@poklatkowo.pl

komórka: +48 722 233 322

tel do biura: (22) 847 14 87