Warsztaty na Żoliborzu! 23 i 24 kwietnia

 

Plakat_sokolnicki_wersjaB_smallWarsztaty dla młodzieży w wieku 12-16 lat!

W kwietniu kolejna odsłona warsztatów w Forcie Sokolnickiego.

Zapraszamy wszystkich zafascynowanych filmem animowanych i procesem jego tworzenia.

Zajęcia z animacji poklatkowej są okazją, żeby zrobić swój pierwszy film! Plastelina, kredki, flamastry, i wyobraźnia w roli głównej. Na dworze robi się zielono, więc wiosna jest tematem naszego spotkania. Co wyrośnie na ekranie? Warsztaty poklatkowo

Na warsztaty zapraszamy młodzież od 12 do 16 roku życia. Nie jest konieczne doświadczenie ani talent plastyczny, wystarczy chęć tworzenia. Uczestnicy będą pracowali w grupach, poznają podstawy procesu tworzenia filmu autorskiego oraz interpretacji pomysłu w ruchomym obrazie. Niedługo po zakończeniu warsztatów otrzymają linki do ściągnięcia filmów, które na pewno będą ciekawą pozycją w ich twórczym portfolio.

Zajęcia poprowadzi Magdalena Bryll, absolwentka PWSFTviT w Łodzi. Pracowała między innymi przy filmie ‚Piotruś i Wilk’ (Oscar 2008), warsztaty dla amatorów w każdym wieku prowadzi od sześciu lat pod nazwą Poklatkowo.pl. Pod jej opieką powstało blisko 150 filmów w różnych technikach. Najmłodsza uczestniczka warsztatów miała niewiele ponad trzy lata, najstarsza blisko siedemdziesiąt.

WEEKEND 23-24 KWIETNIA 2016

godz. 11.00-14.00
BILETY: 95 ZŁ

Więcej informacji: kultura@nowyfort.pl, tel.501 461 533